7 жовтня 2016 року Керуючий партнер ALEXANDROV&PARTNERS Дмитро Александров виступив на Київському міжнародному економічному форумі
18 Жовтня 2016

Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) — наймасштабніший український майданчик не лише для обміну думками між політиками, економістами, бізнесменами та лідерами ринків, науковими діячами, а й захід, під час якого обговорюються гострі питання сучасного суспільства і формуються бачення його розвитку.

Україна перебуває на поворотному пункті від деіндустріалізації до початку модернізації економіки та, попри воєнний конфлікт на Донбасі, стає дедалі привабливішою для іноземних капіталовкладень. КМЕФ–2016 присвячено питанням та можливостям досягнення максимального бізнес-ефекту з цілого ряду напрямів.

Уже другий рік ALEXANDROV&PARTNERS виступає у якості партнера Київського міжнародного економічного форуму і  бере активну участь у обговорюванні актуальних бізнес-питань. 7 жовтня Дмитро Александров прийняв участь у панельній дискусії КМЕФ–2016 «Україна: час для нових інвестицій», у якій розкрив останні тенденції залучення інвестицій, а також поділився унікальним досвідом роботи з інвесторами.

Додати коментар