Адвокат ALEXANDROV&PARTNERS Ігор Ліщишин здійснив повний юридичний супровід угоди з погашення багатомільйонної заборгованості боржника найбільшого державного банку.
27 Червня 2018

Співробітник ALEXANDROV&PARTNERS Ігор Ліщишин здійснив повний супровід угоди з погашення багатомільйонної заборгованості боржника найбільшого державного банку. Щодо даного боржника було ініційовано більше 10 судових проваджень щодо стягнення проблемної заборгованості і звернення стягнення на заставне майно. На момент передачі проекту про стягнення заборгованості в роботу ALEXANDROV&PARTNERS безуспішні судові тяжби з боржником тривали в судах всіх інстанцій вже більше 5 років.

Адвокат Ігор Ліщишин розробив чітку і ґрунтовну правову позицію в цьому складному комплексному кейсі, визначив нову стратегію ведення судових справ, виграв ключові суперечки в Верховному суді України. В результаті ефективної правової роботи, проведеної ALEXANDROV&PARTNERS, боржник самостійно звернувся в Банк з пропозицією добровільного погашення проблемної заборгованості, яка перевищує 4 мільйони гривень. Адвокат Ігор Ліщишин успішно супроводжував даний проект як на етапі судового стягнення заборгованості, так і на етапі добровільного врегулювання спору сторонами.

Додати коментар