ALEXANDROV&PARTNERS консультують агрохолдинг з питань примусової ліквідації нерезидентної компанії, та уникнення розкриття конфіденційної інформації в Україні
04 Квітня 2016

Клієнт ALEXANDROV&PARTNERS перебуває у конфліктній ситуації з контрагентом, який ініціював за актом суду процедуру примусової ліквідації компанії клієнта, зареєстрованої за кордоном.

У ході консультування клієнта спеціалістами компанії проаналізовано акти іноземного законодавства, що регулюють особливості ліквідації компанії, визначено обсяг повноважень ліквідатора та особливості визнання акту іноземного суду на території України. За результатами проведеного аналізу розроблено стратегію поведінки клієнта у відносинах з ліквідатором та алгоритм дій, спрямованих на максимально ефективний захист інтересів клієнта.

Крім того, фахівцями компанії розроблено ефективну систему заходів, спрямованих на недопущення розкриття комерційної інформації та збереження конфіденційності власника, а також механізм контролю над процедурою примусової ліквідації.

Юридичне супроводження проекту здійснювалось юристом Артемом Петренком під керівництвом партнера Оксани Крижанівської та керуючого партнера Дмитра Александрова.

Додати коментар