ALEXANDROV&PARTNERS проконсультували клієнта щодо порядку набуття прав на елітну земельну ділянку у центрі одного з українських мегаполісів
09 Листопада 2017

Команда ALEXANDROV&PARTNERS надала консультації та підготувала меморандум, який розкриває питання, пов’язані з набуттям прав на земельну ділянку, яка розташована у центрі міста-мільйонника. На ділянці знаходиться об’єкт незавершеного будівництва, який належить клієнтові на праві приватної власності.

Завдання, яке постало перед фахівцями нашої компанії під час роботи над даним проектом, ускладнювалось наявністю інвестиційною договору між клієнтом та закладом освіти, на основі якого розпочиналось будівництво торгівельного центру, а також тим, що частина земельної ділянки під об’єктом будівництва не була виділена в окрему земельну ділянку.

У результаті командою ALEXANDROV&PARTNERS на основі норм чинного законодавства та актуальної судової практики було розроблено покроковий алгоритм виділення та набуття у власність клієнтом земельної ділянки під об’єктом незавершеного будівництва.

Додати коментар