ALEXANDROV&PARTNERS реалізували ідею щодо організації експортного бізнесу
13 Грудня 2016

Фахівці ALEXANDROV&PARTNERS менш ніж за рік реалізували ідею щодо організації бізнесу, пов’язаного з експортом меду. Співробітники ALEXANDROV&PARTNERS почали здійснення цього проекту з вивчення ринків і законодавства ряду країн Європейського Союзу, ближнього зарубіжжя й США. На початковому етапі клієнту були надані рекомендації щодо найбільш прибуткових напрямків для експорту його продукції, а також проведені консультації щодо дій, що необхідно вжити для підвищення рівня впізнаваності бренду.

В подальшому, завдяки багаторічному досвіду роботи з іноземними інвесторами, клієнту надано допомогу в налагодженні бізнес контактів з іноземними партнерами. Після супроводу низки переговорів, команда ALEXANDROV&PARTNERS розробила унікальні експортні контракти, що враховували всі можливі ризики і сприяли мінімізації витрат клієнта.

Як результат, станом на листопад 2016 року підприємство, створене менше року тому, успішно здійснило перші експортні операції й вже отримало позитивні відгуки від своїх європейських партнерів.Як результат, станом на листопад 2016 року підприємство, створене менше року тому, успішно здійснило перші експортні операції й вже отримало позитивні відгуки від своїх європейських партнерів.

Додати коментар