ALEXANDROV&PARTNERS у рамках «Українського соєвого конгресу» проводить «Юридичний практикум з актуальных питань агробізнесу»
02 Лютого 2016

«Юридичний практикум ALEXANDROV&PARTNERS з актуальних питань агробізнесу» відбудеться 25 лютого 2016 року в рамках проведення «Українського соєвого конгресу», що організовується «Українським клубом аграрного бізнесу» (УКАБ) та агенцією «Agrievent».

Захід присвячено не лише сучасним методикам вирощування культур, а й підвищенню обізнаності українських аграних виробників щодо сучасних ефективних підходів ведення бізнесу.

Про можливі ризики виникнення судових спорів, структурування аграрних компаній,  операції з землею та кримінальну відповідальність у агробізнесі йтиметься на юридичному практикумі ALEXANDROV&PARTNERS.

Практикум –– це відсутність теорії, лише реальні кейси та судові спори, які відбулися упродовж понад 13-річного досвіду діяльності компанії з обслуговування агросектора.

Кожен учасник Конгресу має право на безкоштовну юридичну консультацію, а також отримає книгу «Практика злиттів та поглинань в агросфері» авторського колективу ALEXANDROV&PARTNERS. 

Програма Конгресу та практикуму, реєстрація участі доступні за посиланням:

http://soycongress.in.ua/programa-kongresu/

Додати коментар