ALEXANDROV&PARTNERS за сприяння ICC Ukraine успішно провели практикум «Право на агробізнес» 23 березня 2016 року
23 Березня 2016

ALEXANDROV&PARTNERS за сприяння Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) успішно провели 23 березня 2016 року практикум «Право на агробізнес».

Розуміючи потреби бізнесу у практичних та ефективних рішеннях, фахівці ALEXANDROV&PARTNERS розробили формат 8-годинного практикуму, який передбачає консультації та безпосередній  діалог із залом.

Спікерами цього практикуму виступили партнер та старші юристи компанії, професійні бізнес-тренери Ігор Немировський та Інна Старожукова, а також бізнес-консультант з питань агробізнесу Сергій Черченко.

Головну увагу приділено важливим факторам, а саме: актуальним питанням, що перебувають щоденно у фокусі агробізнесу — земельні відносини та спори, фермерські господарства як об’єкт купівлі-продажу, структурування агрохолдингів, залучення фінансових ресурсів, кримінальна відповідальність у агробізнесі, створення продуктивної команди лідерів, мотивація персоналу та стратегія збереження і зростання земельного банку.

Учасниками заходу стали понад 100 представників агросфери та інших галузей не лише українських, а й зарубіжних підприємств.

Вдячні нашим інформаційним партнерам за підтримку у проведенні заходу, а також за надані подарунки, що розігрувалися серед учасників практикуму!

Детальна інформація та фотозвіт про практикум за посиланням:

http://www.lawyers.com.ua/uk/workshops.html

Додати коментар