Дмитро Александров, керуючий партнер ALEXANDROV&PARTNERS, виступив спікером у дискусійній панелі, що відбулася у рамках Тижня структурних реформ на честь Кахи Бендукідзе
18 Березня 2016

Дмитро Александров, керуючий партнер ALEXANDROV&PARTNERS, виступив спікером у дискусійній панелі «Земельна реформа. Як запровадити ринок землі у селах та зняти обмеження на обіг земель у містах?», що відбулася у рамках Тижня структурних реформ на честь Кахи Бендукідзе у Києві.

Дмитро Александров: «Сьогодні ми почули думку реального власника землі — і це дуже важливо. У даний час ринок землі насправді існує. Наприклад, укладаються договори емфітевзису (користування землею для сільськогосподарських потреб) на тривалі терміни, зокрема, 200 років. Для того, щоб ринок запрацював, необхідно врахувати баланс інтересів усіх учасників ринку: власників землі, держави, сільських громад та бізнесу. Щоб ринок легалізувати та відкрити, політика має спиратись на ефективний юридичний механізм. Правильний підхід до відкриття ринку землі дозволить перезапустити економіку».

Організатори заходу, Bendukidze Free Market Center та Vox Ukraine Kyiv School of Economics, прагнуть донести до широкого загалу ідею про те, що без рішучих ринкових реформ Україна ризикує втратити своє майбутнє.

«Тиждень структурних реформ» зібрав понад 300 представників громадських організацій, бізнесу, політики та уряду. Основні теми: «Земельна реформа», «Вільний рух капіталу», «Енергетика», «Приватизація», «Правова держава».

Додати коментар