Дмитро Александров, керуючий партнер ALEXANDROV&PARTNERS, визнаний престижним міжнародним рейтинговим дослідженням The Best Lawyers in Ukraine 2017
14 Червня 2016

Дмитро Александров, керуючий партнер ALEXANDROV&PARTNERS, визнаний престижним міжнародним рейтинговим дослідженням The Best Lawyers in Ukraine 2017 одним із найкращих юристів України у практиках «Будівництво» та «Земельне право».

Дмитро отримує цю престижну відзнаку вже три роки поспіль, що говорить про високу оцінку його професійних якостей, бездоганну ділову репутацію та стабільний рівень послуг, що відповідають високим вимогам сучасних клієнтів.

Дмитро Александров: «Best Lawyers – це дослідження, що визнане світом як об’єктивний та достовірний юридичний радник, тому отримати відзнаку такого рівня велика честь для мене та кожного юриста. Бути визнаним клієнтами, колегами та журналістами – результат багаторічної кропіткої праці».

Міжнародне рейтингове агентство The Best Lawyers International – одне з найавторитетніших та найстаріших досліджень ринку юридичних послуг у світі, яке вже понад тридцять років проводить опитування думки провідних фахівців світу у галузі юриспруденції та ґрунтується на об’єктивних експертних оцінках. Наразі в Україні відбулось сьоме дослідження ринку юридичних послуг.

Додати коментар