Дмитро Александров, керуючий партнер ALEXANDROV&PARTNERS, взяв участь в інвестиційній сесії “Україна-Китай: Новий шовковий шлях”
23 Травня 2016

Дмитро Александров, керуючий партнер ALEXANDROV&PARTNERS, взяв участь в інвестиційній сесії «Україна-Китай: Новий шовковий шлях», що відбулася 23 травня 2016 року у рамках Київського міжнародного економічного форуму .

Представники України та Китаю взялии участь у заході, присвяченому розвитку економічних відносин і побудові партнерської співпраці на взаємовигідних умовах. Учасники представили реальні інвестиційні проекти зі Львова, Черкас та Одеської області.

Китайські державні компанії і бізнес виявляють інтерес до українських інфраструктурних проектів, зокрема індустріальних парків, таких як ІП «Біла Церква». Проте між нашими країнами існують певні непорозуміння та негативні стереотипи, які стоять на заваді розвитку партнерських стосунків, долати які покликані заходи такого рівня.

Інвестиційна сесія стала справжнім майданчиком для встановлення діалогу на всіх рівнях та охопила аудиторію у 250 чоловік, у тому числі 30 представників китайської сторони та 40 представників ЗМІ.

Додати коментар