Дмитро Александров, та Оксана Крижанівська, взяли участь у зустрічі із делегацією журналістів із Саудівської Аравії
07 Квітня 2016

Дмитро Александров, керуючий партнер ALEXANDROV&PARTNERS, віце-президент з питань інвестування ICC Ukraine, та Оксана Крижанівська, партнер ALEXANDROV&PARTNERS, взяли участь у зустрічі з делегацією журналістів із Саудівської Аравії, яка була організована Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine та проведена 7 квітня 2016 року у Києві.

Візит делегації саудівських журналістів до України відбувся з метою ознайомлення з економіко-політичним станом країни та  можливостями для розвитку подальшого поглиблення співпраці між нашими країнами. Дослідження стосувалось також і безпечності перебування іноземних делегатів в Україні та у Києві зокрема, туристичних можливостей і культурних особливостей України. Кінцевою метою візиту журналістів є подальше інформування саудівського суспільства про можливості та переваги співпраці з Україною

Зустріч керівництва ICC Ukraine з членами делегації ЗМІ Саудівської Аравії полягала у презентації інвестиційних можливостей та торгівельно-економічного потенціалу нашої держави. Українська сторона, в особі Дмитра Александрова, презентувала журналістам перспективні інвестиційні проекти, зокрема проекти з розвитку аграрної галузі економіки України.

Додати коментар