Команда Alexandrov&Partners

Бондар Олександр Володимирович


Радник з фінансових питань

Аудитор

Олександр Бондар взяв участь у низці проектів ALEXANDROV&PARTNERS, під час реалізації яких

  • Здійснено супровід комплексної M&A угоди щодо придбання Клієнтом активів двох цукрових заводів у Черкаській та Хмельницькій областях. Загальний обсяг інвестицій склав 14 млн доларів США.

  • Здійснено супровід М&А угоди, пов’язаної з придбанням інвестором цілісного майнового комплексу цукрового заводу в Миронівському районі Київської області. Сума інвестиції Клієнта склала 3,5 млн доларів США.

  • Для аграрного холдингу TRIGON AGRI в Україні проведено 24 юридичні аудити с/г підприємств, отримано 19 дозволів Антимонопольного комітету України на концентрації, супроводжено угоди з придбання 3 елеваторів.

  • Здійснено юридичний супровід відкриття першого в Україні ресторану швидкого обслуговування мережі KFC. Бренд KFC належить найбільшій ресторанній компанії Yum! Brands, яка входить в ТОП-200 компаній у щорічному рейтингу Fortune 500 Top Companies.

  • У судовому порядку захищені інтереси відомої української виробничої групи компаній і виграні податкові спори на загальну суму 10 млн доларів США.

Фахівці ALEXANDROV&PARTNERS вміють поєднувати спокій у найскладніших екстрених ситуаціях з високим професіоналізмом і ефективністю. Дякуємо Олександру Бондарю за відмінну роботу.

Trigon Hartwall Ukrainian Properties AS