Команда Alexandrov&Partners

Ручко Олександр Миколайович


Партнер, адвокат

Практики

АГРОБІЗНЕС. ЗЕМЛЯ. НЕРУХОМІСТЬ, БУДІВНИЦТВО. ПЕРЕВІРКА КОНТРАГЕНТІВ. ПОДАТКОВІ СПОРИ. СУДОВА ПРАКТИКА. АНТИРЕЙДЕРСТВО. ЗАХИСТ БІЗНЕСУ. КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО.

Олександр Ручко взяв участь у низці проектів ALEXANDROV&PARTNERS, під час реалізації яких:

  • Захищені інтереси АБ «Укргазбанк» у спорі з одеським забудовником ЖК «Гагарін Плаза» щодо прав клієнта на нерухомість у житловому комплексі, права на яку були отримані в якості предмета застави.

  • Надано консультації видавцеві журналу «LANDLORD» – одного з найавторитетніших видань у сфері агробізнесу в Україні – з питань оптимізації господарської діяльності, зокрема, використання об’єктів інтелектуальної власності.

  • Представлені інтереси клієнта в процесі структурування угоди з продажу FOZZY GROUP цінної земельної ділянки комерційного призначення в Київській області.

  • Розроблено документальну база проекту «Надійний партнер» для ICC Ukraine (Українського національного комітету Міжнародної торгової палати), покликаного допомогти іноземному й вітчизняному бізнесу в налагодження ділових зв’язків.

  • У судовому порядку забезпечено захист ТОВ «Баштанська птахофабрика» – одного з найбільших виробників курячих яєць у південних регіонах України – у спорах щодо права власності на нерухоме майно та виробниче обладнання.

  • Забезпечено юридичний супровід будівництва житлового масиву «Піонерський Квартал» у Київській області з площею комерційної та житлової забудови понад 100 000 м.кв. Розмір інвестиції у проект склав 1,5 млрд грн.

  • Відшкодовано з державного бюджету понад 20 млн грн ПДВ на користь агрохолдингу.

  • Забезпечено консультування великого київського забудовника з питань реалізації проекту будівництва бізнес-центру в столиці України. Питання стосувалося реструктуризації кредитної заборгованості та супроводу завершення будівництва об’єкта із загальною вартістю проекту понад 50 млн доларів США.

Вдячні Олександру Ручку за надану правову допомогу. Високо оцінюємо його професіоналізм.

Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ)