Команда Alexandrov&Partners

Шевцов Олег Борисович


Старший юрист

Практики

ЗАХИСТ ІНВЕСТИЦІЙ У КРИПТОВАЛЮТУ. НЕРУХОМІСТЬ, БУДІВНИЦТВО. ІНВЕСТИЦІЇ, M&A. IT&IP ПРАВО.

Олег Шевцов взяв участь у ряді проектів ALEXANDROV & PARTNERS, під час яких:

  • Здійснено юридичний супровід проектного фінансування аграрного сектору України на суму понад 50 млн доларів США. У межах реалізації проекту було здійснено консультування з усіх податкових аспектів ряду трансакцій, розроблено структуру проекту та супроводжено реєстрацію кредитного договору Національним банком України.

  • Для іноземного інвестора розроблено пакет договорів, що є альтернативою договору купівлі-продажу сільськогосподарських земель під час дії мораторію на продаж таких земель в Україні, – договір емфітевзису та супровідні документи.

  • У судовому порядку захищені інтереси одного з найбільших державних банків України ПАТ «АБ «Укргазбанк» у спорі про стягнення кредитної заборгованості, а також отримано рішення суду на користь клієнта на загальну суму понад 100 млн грн.

  • Здійснено супровід виходу на ринок Європейського Союзу ТОВ «БіБаззз» – українського експортера меду, а також розроблено юридичну та документальну базу господарської діяльності підприємства. Під час організації бізнесу клієнта були сформовані рекомендації щодо найбільш прибуткових напрямків для експорту меду, надана підтримка в налагодженні бізнес-контактів з іноземними партнерами, а також розроблений алгоритм дій, що спрямовані на підвищення впізнаваності бренду.

  • Здійснено реєстрацію торгової марки «ВДНГ» для Національного комплексу «ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ».

Висловлюємо подяку Олегу Шевцову за вирішення низки важливих питань під час супроводу наших проектів.

ПАТ «Луцьк Фудс»
ТМ «Руна»