Команда Alexandrov&Partners

Ткачук Олександр Володимирович


Старший юрист

Практики

ЗАХИСТ ІНВЕСТИЦІЙ У КРИПТОВАЛЮТУ. СУДОВА ПРАКТИКА. IT&IP ПРАВО.

Олександр Ткачук взяв участь у низці проектів ALEXANDROV & PARTNERS, під час яких:

  • Захищені інтереси АБ «Укргазбанк» в спорі з одеським забудовником ЖК «Гагарін Плаза» щодо прав клієнта на нерухомість у житловому комплексі, права на яку були отримані в якості предмета застави.

  • Представлені інтереси клієнта в процесі структурування угоди з продажу FOZZY GROUP цінної земельної ділянки комерційного призначення в Київській області.

  • Забезпечено консультування великого сільгоспвиробника з питання реалізації проекту розширення виробничих потужностей шляхом придбання виробничої бази фермерського господарства, яка перебувала в іпотеці одного з українських банків.

  • Розроблена правова стратегія протидії рейдерському захопленню підприємства та його активів. Особливістю зазначеної справи було проведення контрагентом клієнта швидкого захоплення активів підприємства з використанням іноземних елементів, подальшою ліквідацією такого підприємства та спробою ліквідації підконтрольних йому юридичних осіб.

  • Здійснено консультування клієнта, який займає провідні позиції в сфері надання фінансових послуг, з питання звернення стягнення на нерухоме майно, що передано йому в іпотеку в якості забезпечення виконання позичальником своїх зобов’язань.

Висловлюю подяку Олександру Ткачуку за високу якість роботи й рекомендую юридичну компанію ALEXANDROV&PARTNERS в якості юридичного консультанта найвищого рівня.

Костянтин Баскін
Власник видання LANDLORD