Фахівці ALEXANDROV&PARTNERS надали консультації зі питань можливого виведення підприємства з стану банкрутства та отримання права на земельну ділянку
29 Червня 2016

Фахівці ALEXANDROV&PARTNERS надали консультації та підготували меморандум з питань можливого виведення підприємства з стану банкрутства й отримання права на земельну ділянку, шляхом проведення процедури санації, викупу нерухомого майна інвестором, який одночасно є кредитором боржника.

Під час підготовки меморандуму було проаналізовано законодавство у сфері приватизації та реєстрації права власності на нерухоме майно та  розроблено механізм придбання права власності на майно підприємства під час процедури санації розомз покроковим алгоритмом отримання прав на земельну ділянку.

Аналіз земельного питання став ключовим під час встановленняі позиції та формулювання висновків  меморандуму, оскільки набуття права власності на нерухоме майно не можливе без його прив’язки до земельної ділянки та її кадастрового номеру.

Над проектом працювали старші юристи Ксенія Шеїн і Віталій Янкович під керівництвом керуючого партнера Дмитра Александрова.

Додати коментар