Фахівці Alexandrov&Partners проконсультували найбільший агрохолдинг щодо порядку придбання права власності на земельні ділянки, які належать ліквідованій юридичній особі.
24 Липня 2018

Великий агропромисловий комплекс звернувся із запитом до компанії ALEXANDROV&PARTNERS щодо можливості отримання у власність часток у праві власності на земельні ділянки, які належать іншій ліквідованій юридичній особі.

Клієнт володів на праві часткової приватної власності декількома земельними ділянками спільно з іншою юридичною особою. Надалі ця юридична особа була ліквідована в процедурі банкрутства, але в силу певних обставин подальша доля часток у праві власності на земельні ділянки, що належать ліквідованій юридичній особі, не була вирішена.

У зв’язку з вищевказаним, фахівцями ALEXANDROV&PARTNERS був розроблений механізм придбання у власність Клієнта вищевказаних часток у праві власності на земельні ділянки, що належать ліквідованій юридичній особі. Реалізація цього механізму дозволяє Клієнту стати одноосібним власником спірних земельних ділянок та значно розширити свій земельний банк.

Додати коментар