Фахівці ALEXANDROV&PARTNERS супроводжують проект реєстрації торговельної марки «ВДНГ» для Національного комплексу «ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ»
13 Січня 2016

Наприкінці 2015 року фахівці ALEXANDROV&PARTNERS почали супроводжувати проект щодо реєстрації торговельної марки «ВДНГ» для Національного комплексу «ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ».

Цей проект входить до переліку так званих проектів «probono».

На сьогоднішній день Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ) —  державна виставкова установа України — організатор міжнародних та національних виставок і ярмарків, потужний демонстраційний центр досягнень України в економічній, науковій, виробничій, гуманітарній та інших галузях.

Наразі НК «Експоцентр України» перетворюється з радянського комплексу на сучасний майданчик інновацій і культури. У грудні 2015 року на території комплексу почали реалізовуватись масштабні проекти, а саме: зона розваг «Зимова країна»; казкове різдвяне шоу «Вартові Мрій» та інші.

Реєстрація знаку для товарів і послуг «ВДНГ» дозволить захистити торговельну марку від посягань третіх осіб та стане обличчям НК «Експоцентр України».

Проект супроводжується під керівництвом керуючого партнера Дмитра Александрова за участі старшого юриста Віталія Янковича.

Додати коментар