Фахівці ALEXANDROV&PARTNERS згідно з дорученням Прем’єр-міністра України супроводжують проект «Надійний партнер» у рамках співпраці з ICC Ukraine
17 Лютого 2016

Згідно з дорученням Прем’єр-міністра України фахівці ALEXANDROV&PARTNERS у рамках співпраці з ICC Ukraine на початку 2016 року розпочали супровід проекту «Надійний партнер». Даний проект покликаний захистити вітчизняного виробника під час здійснення зовнішньоекономічних операцій.

У рамках проекту планується створити інформаційну базу надійних партнерів, що сприятиме усуненню інформаційного вакууму під час співробітництва на зовнішніх ринках. Інформаційна база буде розміщена для вільного доступу у глобальному інформаційному просторі.

На сьогодні розпочато спільну роботу по створенню окремого інформаційного порталу «Надійний партнер» та напрацюванню положень про отримання статусу такого партнера.

Переконані, що створення інформаційного порталу суб’єктів ділової активності зі статусом «Надійний партнер» дозволить забезпечити ефективний пошук партнерів для економічного співробітництва в Україні та за її межами, підвищить авторитет українських товаровиробників, сприятиме прозорості ділової активності у торгівлі, зменшить ризики у ділових операціях та підвищить рівень їх ефективності.

Проект супроводжується під керівництвом Віце-президента ICC Ukraine,керуючого партнера ALEXANDROV&PARTNERS Дмитра Александрова за участі старшого радника Олександра Сидоренко.

Додати коментар