Нагороди

ALEXANDROV&PARTNERS рекомендовані довідником The Legal 500 EMEA 2016 як одна з найкращих юридичних компаній України в сфері корпоративного права та M&A, а керуючий партнер компанії, Дмитро Александров, визнаний одним із кращих юристів України у цих сферах.

ALEXANDROV&PARTNERS рекомендовані довідником The Legal 500 EMEA 2017 як одна з найкращих юридичних компаній України в сфері корпоративного права та M&A, а Дмитро Александров визнаний одним із кращих юристів України в цих сферах. Також команда спеціалістів ALEXANDROV&PARTNERS відмічена як така, що «надає послуги найвищої якості».

Міжнародний довідник IFLR 1000 у 2016 році визнав ALEXANDROV&PARTNERS однією з найкращих юридичних компаній України в сфері фінансів та корпоративного права.

У 2017 році міжнародний довідник IFLR 1000 визнав ALEXANDROV&PARTNERS однією з найкращих юридичних компаній України в сфері фінансів та корпоративного права.

Дмитро Александров, керуючий партнер ALEXANDROV&PARTNERS, протягом трьох років поспіль визнаний міжнародним рейтинговим дослідженням The Best Lawyers in Ukraine одним із найкращих юристів України в практиках «Будівництво» та «Земельне право» – у 2015, 2016, 2017 роках.

Дмитро Александров, керуючий партнер ALEXANDROV&PARTNERS, визнаний «Адвокатом року в аграрному та земельному праві 2016» за результатами двохетапного конкурсу Асоціації адвокатів України.

У 2016 році ALEXANDROV&PARTNERS стали  «Юридичною фірмою року в агросфері» згідно з рейтинговим дослідженням видання «Юридична практика», а також увійшли до  п’ятірки фіналістів у двох номінаціях – «Юридична фірма – прорив року» та «Юридична фірма в галузі земельного права».

Оксана Крижанівська, партнер ALEXANDROV&PARTNERS, увійшла до п’ятірки кращих юристів України з міжнародного структурування бізнесу згідно з рейтинговим дослідженням видання «Юридична практика» у 2017 році.

Дмитро Александров, керуючий партнер ALEXANDROV&PARTNERS, увійшов до сотні кращих юристів України, а також визнаний одним із провідних фахівців країни в сферах аграрного, земельного права, будівництва та нерухомості згідно з дослідженням видання «Юридична газета» – «Вибір клієнта. Топ-100 кращих юристів України».

Оксана Крижанівська, партнер ALEXANDROV&PARTNERS, увійшла до сотні кращих юристів України, а також визнана одним із провідних фахівців країни в сфері інвестицій згідно з дослідженням видання «Юридична газета» – «Вибір клієнта. Топ-100 кращих юристів України».

ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до переліку 50 кращих юридичних компаній України 2016 року згідно з рейтинговим дослідженням видання «Юридична практика».

ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до переліку 50 кращих юридичних компаній України 2015 року згідно з рейтинговим дослідженням видання «Юридична практика».