Нагороди

Спеціалісти ALEXANDROV&PARTNERS визнані адвокатами року у шести практиках у 2018 році.

Міжнародне рейтингове агентство The Best Lawyers визнало Дмитра Александрова Лідером практики «Земельне право та регулювання забудови» у 2019 році. Крім цього, Старшого партнера ALEXANDROV&PARTNERS було рекомендовано як одного з найкращих юристів України у практиках «Будівництво», «Земельне право та регулювання забудови» (у 2017, 2018 та 2019 роках) та «Нерухомість» (у 2019 році).

У 2018 році ALEXANDROV&PARTNERS визнані одними з кращих авторів платформи «ЛІГА: ЗАКОН» другий рік поспіль. «Юрист&Закон» – юридичне видання, яке входить до складу єдиної інформаційної платформи «ЛІГА: ЗАКОН для всіх» і публікує різні аналітичні статті з практичними рекомендаціями експертів.

Компанія ALEXANDROV & PARTNERS увійшла в п’ятірку юридичних фірм року в сфері «Нерухомість» за результатами дослідження «Юридична премія року Legal Awards 2018». «Юридична премія року» – це щорічне дослідження юридичного ринку, яке проводиться спеціалізованим юридичним видавництвом «Юридична практика», під егідою якого юридичний світ вибирає кращих фахівців в різних галузях права

У 2018 році ALEXANDROV&PARTNERS стали  «Юридичною фірмою року в агросфері» згідно з рейтинговим дослідженням видання «Юридична практика».

ALEXANDROV&PARTNERS рекомендовані довідником The Legal 500 EMEA 2018 як одна з кращих юридичних компаній України в сфері комерційного, корпоративного права та M&A.

Партнер компанії ALEXANDROV&PARTNERS, Оксана Крижанівська, була відзначена в рейтингу «Ukrainian Women in Law 2018», в номінації «Найуспішніші жінки-юристи в українському юридичному бізнесі»

Ми щиро радіємо, коли результат нашої праці приносить користь іншим. Саме тому нам було надзвичайно приємно отримати подяку від керівництва Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

ALEXANDROV&PARTNERS визнані найкращою юридичною фірмою у практиці «Аграрне та земельне право» 2017.
Також ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до Топ-10 лідерів практик «Інвестиції» та «Нерухомість/Будівництво»

Компанія ALEXANDROV&PARTNERS увійшла до бронзової ліги відповідно до даних Всеукраїнської дослідницької програми з просування юридичних послуг PLS Top Teams 2017

ALEXANDROV&PARTNERS визнані найкращою юридичною фірмою у сфері «Агросектор» в 2017 році за результатами дослідження видання «Юридична практика».

Також ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до трійки кращих в практиці «Земельне право»

Керуючий партнер ALEXANDROV&PARTNERS Дмитро Александров визнаний адвокатом року у практиці господарського (комерційного) права у 2017 році

Партнер компанії ALEXANDROV&PARTNERS Оксана Крижанівська визнана адвокатом року у сфері корпоративного права у 2017 році.

ALEXANDROV&PARTNERS рекомендовані довідником The Legal 500 EMEA 2016 як одна з найкращих юридичних компаній України в сфері корпоративного права та M&A, а керуючий партнер компанії, Дмитро Александров, визнаний одним із кращих юристів України у цих сферах.

ALEXANDROV&PARTNERS рекомендовані довідником The Legal 500 EMEA 2017 як одна з найкращих юридичних компаній України в сфері корпоративного права та M&A, а Дмитро Александров визнаний одним із кращих юристів України в цих сферах. Також команда спеціалістів ALEXANDROV&PARTNERS відмічена як така, що «надає послуги найвищої якості».

Міжнародний довідник IFLR 1000 у 2016 році визнав ALEXANDROV&PARTNERS однією з найкращих юридичних компаній України в сфері фінансів та корпоративного права.

У 2017 році міжнародний довідник IFLR 1000 визнав ALEXANDROV&PARTNERS однією з найкращих юридичних компаній України в сфері фінансів та корпоративного права.

Дмитро Александров, керуючий партнер ALEXANDROV&PARTNERS, протягом трьох років поспіль визнаний міжнародним рейтинговим дослідженням The Best Lawyers in Ukraine одним із найкращих юристів України в практиках «Будівництво» та «Земельне право» – у 2015, 2016, 2017 роках.

Дмитро Александров, керуючий партнер ALEXANDROV&PARTNERS, визнаний «Адвокатом року в аграрному та земельному праві 2016» за результатами двохетапного конкурсу Асоціації адвокатів України.

У 2016 році ALEXANDROV&PARTNERS стали  «Юридичною фірмою року в агросфері» згідно з рейтинговим дослідженням видання «Юридична практика», а також увійшли до  п’ятірки фіналістів у двох номінаціях – «Юридична фірма – прорив року» та «Юридична фірма в галузі земельного права».

Оксана Крижанівська, партнер ALEXANDROV&PARTNERS, увійшла до п’ятірки кращих юристів України з міжнародного структурування бізнесу згідно з рейтинговим дослідженням видання «Юридична практика» у 2017 році.

Дмитро Александров, керуючий партнер ALEXANDROV&PARTNERS, увійшов до сотні кращих юристів України, а також визнаний одним із провідних фахівців країни в сферах аграрного, земельного права, будівництва та нерухомості згідно з дослідженням видання «Юридична газета» – «Вибір клієнта. Топ-100 кращих юристів України».

Оксана Крижанівська, партнер ALEXANDROV&PARTNERS, увійшла до сотні кращих юристів України, а також визнана одним із провідних фахівців країни в сфері інвестицій згідно з дослідженням видання «Юридична газета» – «Вибір клієнта. Топ-100 кращих юристів України».

ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до переліку 50 кращих юридичних компаній України 2016 року згідно з рейтинговим дослідженням видання «Юридична практика».

ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до переліку 50 кращих юридичних компаній України 2015 року згідно з рейтинговим дослідженням видання «Юридична практика».