Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого висловлює подяку ALEXANDROV&PARTNERS за надані вишу книги, написані спеціалістами компанії
19 Квітня 2018

Компанія ALEXANDROV&PARTNERS має понад 15 років досвіду на юридичному ринку та була визнана та рекомендована як вітчизняними, так і світовими загальновідомими рейтингами.

Ми завжди дотримувались думки про те, що набутими знаннями обов’язково слід ділитися. Тому практичні кейси, способи вирішення актуальних, причому не лише  юридичних, питань, які постають перед бізнесом, ми викладаємо на сторінках наших книг, які готує вся команда. З-під пера експертів ALEXANDROV&PARTNERS, зокрема, вийшли такі книги, як «Антирейдерство. Захист агробізнесу», «Ефективний агробізнес» та «Практика злиттів та поглинань в  агросфері».

Ми щиро радіємо, коли результат нашої праці приносить користь іншим. Саме тому нам було надзвичайно приємно отримати подяку від керівництва Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, яке має намір використовувати згадані книги у процесі підготовки майбутніх правників.

Додати коментар