Оксана Крижанівська, партнер ALEXANDROV&PARTNERS, виступила спікером XVI Міжнародного економічного форуму, що проходив у Львові 3 і 4 листопада 2016 року
17 Листопада 2016

Оксана Крижанівська виступила з доповіддю на XVI Львівському економічному форумі на тему «Портрет компанії, що зацікавить стратегічних та інституціональних інвесторів». В якості спікерів у заході брали участь – Президент України Петро Порошенко, Посол Королівства Данії Крістіан Донс Крістенсен, віце-президент зі стратегічного розвитку Американської торговельної палати в Україні Тарас Качка; заступник голови правління “СВАРОГ ВЕСТ ГРУП” Інна Метельова й інші відомі особи.

Більшість підприємців вважає, що інвесторів відлякує політична ситуація в країні. Оксана в свою чергу спростовує цей стереотип і звертає увагу на невпорядкованість українського бізнесу. За допомогою простих рекомендацій і практичних прикладів з власного досвіду партнер ALEXANDROV&PARTNERS пояснила учасникам форуму, як стати привабливою для інвестора компанією.

В умовах нестабільності дуже важливо пам’ятати, що у бізнесу немає кризи, є тільки нова реальність, і тільки таке ставлення зможе привести компанію до успіху.

Додати коментар