Оксана Крижанівська, партнер ALEXANDROV&PARTNERS, витупила спікером тренінгу для представників аграрного бізнесу “Вихід на ринки ЄС: що має знати регіональний аграрний бізнес”
01 Червня 2016

Оксана Крижанівська, партнер ALEXANDROV&PARTNERS, витупила спікером тренінгу для представників аграрного бізнесу «Вихід на ринки ЄС: що має знати регіональний аграрний бізнес», котрий відбувся у рамках проекту Представництва Європейського союзу в Україні та Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» «Сильніші разом» у м. Кам’янець-Подільський 1 червня 2016 року.

Оксана виступила доповідачем блоку «Вихід на ринок ЄС: юридичні та фінансові передумови», тема доповіді: «Реєстрація ЗЕД-агента. Відкриття і супровід іноземної компанії».

Учасники тренінгу отримали практичну інформацію щодо можливостей експорту аграрної продукції на ринки країн ЄС: юридичні та фінансові передумови, логістика від виробника до кінцевого споживача.

У рамках заходу відбулася дискусія з представниками місцевої влади та громадськими активістами щодо імплементації євроінтеграційних реформ в Україні, в якій взяли участь незалежні експерти, представники уряду та громадських організацій.

Додати коментар