Олександр Сидоренко, старший радник ALEXANDROV&PARTNERS, взяв участь у дискусії, що пройшла у рамках Форуму “Сумщина INVEST-2016.Україна-Польща: Інвестиції. Розвиток. Партнерство”
05 Травня 2016

Олександр Сидоренко, старший радник ALEXANDROV&PARTNERS, взяв участь у дискусії  у рамках Форуму «Сумщина INVEST-2016.Україна-Польща: Інвестиції. Розвиток. Партнерство», що був організований та проведений на базі Сумського національного аграрного університету за сприяння ICC Ukraine 5 та 6 травня 2016 року.

Олександр виступив юридичним експертом у аграрному секторі та взяв участь у панельній дискусії: «Сільськогосподарський потенціал Сумщини. Агробізнес. Перспективи міжнародного співробітництва. Розвиток сільських територій».

Форум став майданчиком для спілкування представників України та Республіки Польща з метою поглиблення міжнародного співробітництва. Представники влади, бізнесу та науки обговорювали перспективи розвитку потенціалу сільського господарства, проведення ефективних реформ, залучення інвестицій в агарну галузь і перспектив розвитку IT-сектору.

Додати коментар