Провідні фахівці ALEXANDROV&PARTNERS виступили спікерами «Юридичного практикуму з актуальних питань агробізнесу», який відбувся в рамках «Українського соєвого конгресу»
25 Лютого 2016

Провідні фахівці ALEXANDROV&PARTNERS виступили спікерами «Юридичного практикуму з актуальних питань агробізнесу», який відбувся25 лютого 2016 року в рамках проведення «Українського соєвого конгресу», організованого Українським клубом аграрного бізнесу (УКАБ) та агенцією «Agrievent».

На обговорення спікерами були винесені такі актуальні для агробізнесу питання: збереження земельного банку, легальні операції із землею, захисту судових спорах, пов’язаних із земельними відносинами, оптимізація й ефективні методи структурування аграрних компаній та уникнення кримінальної відповідальності керівниками аграрних підприємств.

Після коротких виступів юристів учасникам Практикуму було надано консультації. У режимі відкритої дискусії аграрії ставили запитання спікерам і отримали готові рішення, ефективність яких перевірена тринадцятирічною практикою юристів ALEXANDROV&PARTNERS.

Додати коментар