Радник ALEXANDROV&PARTNERS Ксенія Шеїн здійснила комплексний правовий супровід угоди купівлі-продажу майнового комплексу для великого агрохолдингу
28 Червня 2018

Найбільший вітчизняний агрохолдинг, який лідирує в виробництві сільськогосподарської продукції, звернувся до фахівців ALEXANDROV&PARTNERS за консультацією щодо продажу проблемного майнового комплексу. Даний кейс був ускладнений тим, що Клієнт, маючи право вимоги за кредитним договором, не отримав права вимоги за договором іпотеки, що забезпечує кредит.

Радник ALEXANDROV&PARTNERS Ксенія Шеїн підготувала для підприємства комплексну консультацію, в якій описала можливі способи гарантованого отримання грошей від продажу комплексу, розробила рекомендації з продажу іпотечного майна, спрямовані на захист інтересів Клієнта. Також Ксенія підготувала договір купівлі-продажу майнового комплексу та здійснила повний правовий супровід угоди купівлі-продажу. В результаті наданої послуги Клієнт гарантовано отримав грошові кошти в, здавалося б, безнадійній на перший погляд ситуації.

Додати коментар