ПОЛІТИКА ВЗАЄМОДІЇ З КЛІЄНТАМИ

ALEXANDROV&PARTNERSкомпанія, яка у своїй діяльності керується принципами ефективності та інноваційності. У 2017 році ми запровадили Scrum методику в роботі нашого офісу.

Scrum– це принципово новий підхід до управління проектами та командами. Кожне звернення нашого клієнта – це окремий проект, над яким працює злагоджена команда мінімум із трьох спеціалістів за визнаною у всьому світі методикою.

Використання Scrum надало нам змогу підвищити цінність послуги для клієнта шляхом:

  • зниження собівартість надання послуг за рахунок оптимізації часових витрат та комплексної перебудови роботи команд спеціалістів;
  • підвищення якості послуг, що надаються, за рахунок залучення до виконання кожного замовлення клієнта кількох профільних спеціалістів;
  • скорочення строків надання клієнтові необхідного результату.

 

ЯКА ВАРТІСТЬ НАШОЇ РОБОТИ

Еквівалент 70 євро за 1 годину роботи компанії.

Ми маємо єдиний тариф оплати послуг для всіх спеціалістів компанії, зокрема для партнерів, які керують кожною проектною командою, що працює над виконанням замовлення клієнта.

 

ЯК ФОРМУЄТЬСЯ ЦІНА ПОСЛУГИ

Ми вивчаємо замовлення клієнта та оцінюємо, яка кількість годин має бути присвячена вирішенню його питання. Клієнту повідомляється кількість годин, помножена на єдиний тариф 70 євро.

Якщо спеціалісти нашої компанії витрачають менше запланованого часу на виконання доручення, відповідно зменшується вартість послуг до сплати клієнтом. Якщо ж ми витрачаємо більше запланованого часу, години понад запланований ліміт не підлягають компенсації клієнтом – це є наш ризик, за який несемо відповідальність ми.

У випадку розширення об’єму завдання за ініціативою клієнта вже після погодження строків та вартості робіт, бюджет та строки переглядаються та додатково погоджуються з клієнтом.

 

СТРОКИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Після отримання замовлення від клієнта ми оцінюємо об’єми робіт та визначаємо час, який ми присвятимо на виконання завдання. Строки попередньо погоджуються з клієнтом й, у випадку необхідності, оптимізуються відповідно до потреб клієнта.

Ми постійно вдосконалюємося, щоб надавати нашим клієнтам послуги найвищої якості та в оптимальні строки!

Будемо раді познайомити Вас із методикою Scrum на прикладі надання наших послуг!