Спеціалістами ALEXANDROV&PARTNERS було захищено інтереси державного службовця у Подільському районному суді м. Києва - ALEXANDROV&PARTNERS
Спеціалістами ALEXANDROV&PARTNERS було захищено інтереси державного службовця у Подільському районному суді м. Києва

До ALEXANDROV&PARTNERS звернувся державний службовець, якого було безпідставно обвинувачено у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення. Корупційне правопорушення, на думку НАЗК, полягало у тому, що Клієнт відобразив нараховану йому у зв’язку із звільненням заробітну плату не у повідомленні про суттєві зміни у майновому стані, а у декларації за наступний рік. Варто зауважити, що за вчинення такого діяння Законом передбачено відповідальність у вигляді незначного штрафу, однак, з моменту притягнення до відповідальності особа вважається такою що вчинила корупційне правопорушення, що може спричинити для неї суттєві репутаційні втрати.

Адвокатами ALEXANDROV&PARTNERS було обґрунтовано позицію, що для притягнення до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного із корупцією, у діях особи обов’язково мають бути наявні ознаки корупції, зокрема, намір на приховання коштів. Погодившись із такою позицією, Подільський районний суд м. Києва виніс постанову про визнання Клієнта невинуватим у вчиненні адміністративного правопорушення та закриття адміністративного провадження.

Додати коментар