Спеціалістами ALEXANDROV&PARTNERS розроблено механізм отримання у власність третьою особою нерухомого майна, яке є предметом іпотечного договору, власник якого, юридична особа, перебуває у процедурі банкрутства
08 Червня 2016

Спеціалістами ALEXANDROV&PARTNERS було розроблено механізм отримання у власність третьою особою нерухомого майна, що є предметом іпотечного договору, власник якого, юридична особа, перебуває у процедурі банкрутства.

Клієнт компанії, який не бере участі у процедурі банкрутства Власника майна, виявив бажання викупити нежитлові будівлі поза аукціонами у процедурі банкрутства.

Клієнту було запропоновано досягти поставленої мети, або шляхом відступлення права вимоги на предмет іпотеки за іпотечним договором та заміни кредитора у процедурі банкрутства, або шляхом участі у процедурі санації боржника у якості інвестора із встановленням в плані санації права інвестора на викуп конкретного майна боржника в рахунок погашення вимог забезпеченого кредитора.

Правова позиція була розроблена старшим юристом Ксенією Шеїн під керівництвом Дмитра Александрова, керуючого партнера ALEXANDROV&PARTNERS.

Додати коментар