Спеціалісти ALEXANDROV&PARTNERS надали консультацію, розробили пакет документів та супроводили реєстрацію купівлі-продажу корпоративних прав групи компаній Клієнта.
30 Липня 2018

В рамках супроводження бізнесу одного з найбільших аграріїв Херсонської області юристи компанії ALEXANDROV&PARTNERS забезпечили проведення процедури зміни складу учасників в декількох підприємствах Клієнта. Складність проекту була пов’язана із тим, що на момент реалізації проекту набрав чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який, зокрема, вніс ряд технічних питань щодо процедури реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Під час реалізації проекту спеціалісти ALEXANDROV&PARTNERS провели ряд переговорів з реєстраторами різних регіонів України та змогли забезпечити необхідний для Клієнта результат.

Разом з тим, з метою оптимізації бізнес-процесів Клієнта юристами ALEXANDROV&PARTNERS було розроблено нові статутні документи підприємств Клієнта, які не тільки вдало пройшли реєстрацію, що свідчить про їх відповідність вимогам чинного законодавства, а і забезпечили необхідну регуляцію для різноманітних бізнес-процесів Клієнта.

Додати коментар