Спеціалісти ALEXANDROV&PARTNERS здійснили юридичний супровід угоди на загальну суму більше 1 500 000 дол. США, предметом якої було придбання одним із найбільших забудовників регіону земельних ділянок під будівництво житлового комплексу.
02 Серпня 2018

Юристи ALEXANDROV&PARTNERS за запитом Клієнта розробили структуру угоди по придбанню одним з найбільших забудовників регіону цілого ряду земельних ділянок, які перебували у власності юридичних та фізичних осіб, загальною площею понад 3 га під будівництво житлового комплексу.

З огляду на особливу побудову відносин покупця і продавців та необхідність об’єднання земельних ділянок з подальшою їх передачею по договорам суперфіцію особі, відмінній від покупця, структура угоди містила в собі понад 50 договорів різного роду. Так, окрім самих договорів купівлі-продажу було передбачено укладення ряду договорів забезпечення виконання зобов’язань та супровідних документів, які надавали сторонам взаємні гарантії виконання зобов’язань.

За результатами застосування розробленої структури угоди та її юридичному супроводу спеціалістами ALEXANDROV&PARTNERS вказаний проект був успішно завершений. Внаслідок успішної реалізації проекту задоволеним залишився не тільки Клієнт, а й усі сторони угоди, а регіон отримав  надійного інвестора у вигляді забудовника, результати діяльності якого позитивно вплинуть на розвиток інфраструктури.

 

Додати коментар