Юристи ALEXANDROV&PARTNERS розробили правовий механізм зниження розміру судового збору, що підлягає до сплати в частково виконаних виконавчих провадженнях
24 Лютого 2016

Для свого клієнта, який був боржником у виконавчих провадженнях, починаючи з 2011 року, компанія розробила правовий механізм зниження розміру судового збору, що підлягає стягненню, нарахованого державними виконавцями у зв’язку з відкриттям виконавчого провадження з примусового виконання судового рішення.

На жаль, проблема надмірних сум виконавчого збору, що стягуються з боржників, часто є причиною того, що виконавчі провадження не можуть бути нормально реалізовані, а боржники мають проблеми у вигляді необґрунтованих арештів, накладених на їхнє майно, які неможливо зняти до погашення виконавчого збору. Проблема виникає навіть у тих випадках, коли виконання рішення суду державними виконавцями практично не здійснювалося. Саме в такій ситуації опинився клієнт компанії.

Юристи судової практики ALEXANDROV&PARTNERS розробили комплекс юридичних заходів, завдяки яким боржники у виконавчих виробництвах абсолютно законно можуть знизити розмір виконавчого збору, який підлягає стягненню з них. Цей механізм було успішно реалізовано в одному з останніх проектів компанії.

Над реалізацією проекту працювали старші юристи компанії Олександр Ручко і Ксенія Шеїн, під загальним керівництвом Керуючого партнера Дмитра.

Додати коментар