Нагороди - ALEXANDROV&PARTNERS

Нагороди

У 2020 році ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до числа 50 найкращих юридичних компаній України та до ТОП лідерів практик «Аграрне та земельне право», «Будівництво/Нерухомість» та «ІТ право/ТМТ» за результатами рейтингового дослідження вітчизняного ринку юридичних послуг «Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України», яке проводиться виданням «Юридична Газета».

ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до ТОП-50 провідних юридичних фірм України 2020 року за фінансовою ефективністю та були визнані найкращими у практиках «Агросектор» та «Земельне право» згідно з рейтинговим дослідженням видання «Юридична практика».

ALEXANDROV&PARTNERS були визнані найкращою юридичною фірмою Національної ліги у номінації «Корпоративне право» та Прем’єр-ліги у номінації «Нерухомість та будівництво», а Дмитра Александрова було визнано найкращим юристом Прем’єр-ліги у номінації «Нерухомість та будівництво» за результатами Національного рейтингу юридичного ринку LIGA ZAKON AWARDS 2020.
Крім цього, ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до числа фіналістів Національної ліги у номінації «Банкрутство та реструктуризація», а Оксана Крижанівська стала фіналісткою у персональній номінації у вказаній сфері.

Олег Шевцов увійшов до сотні найкращих юристів України, а також визнаний лідером практики «ІТ право/ТМТ», а Дмитра Александрова визнано лідером практики «Аграрне та земельне право» згідно з дослідженням видання «Юридична газета».

Олега Шевцова визнано Адвокатом року у практиці «Медіа право/Право інтелектуальної власності» у 2020 році.

Спеціалісти ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до числа фіналістів конкурсу «Адвокат року 2020».

Дмитро Александров рекомендований міжнародним рейтинговим агентством Best Lawyers як один із найкращих юристів України у практиках  «Будівництво», «Земельне право та регулювання забудови», «Нерухомість» і «Аграрне право / Сільське господарство», Оксана Крижанівська – у практиці «Злиття та поглинання», а Олександр Сидоренко – у практиці «Кримінальне право та процес», у 2021 році.

У 2020 році ALEXANDROV&PARTNERS стали «Юридичною фірмою року в агросфері» згідно з рейтинговим дослідженням видання «Юридична практика».

У 2020 році ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до ТОП-3 юридичних фірм у номінації «Юридична фірма року у сфері земельного права» згідно з дослідженням видання «Юридична практика».

Дмитро Александров рекомендований міжнародним рейтинговим агентством Best Lawyers як один із найкращих юристів України у практиках «Будівництво», «Земельне право та регулювання забудови» і «Нерухомість», Оксана Крижанівська – у практиці «Злиття та поглинання», а Олександр Сидоренко – у практиці «Кримінальне право», у 2020 році.

ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до ТОП-50 провідних юридичних фірм України 2019 року за фінансовою ефективністю та були визнані найкращими у практиках «Агросектор» та «Земельне право» згідно з рейтинговим дослідженням видання «Юридична практика».

ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до ТОП-5 найкращих фірм у сфері агробізнесу, а Дмитра Александрова відзначено як одного з найкращих юристів у вказаній сфері згідно з даними щорічного дослідження «Українські юридичні фірми 2019. Довідник для іноземних клієнтів».

У 2019 році ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до числа 50 найкращих юридичних компаній України та до ТОП лідерів практик «Аграрне та земельне право» і «Будівництво/Нерухомість» за результатами рейтингового дослідження вітчизняного ринку юридичних послуг «Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України», яке проводиться виданням «Юридична Газета».

У 2019 році ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до п’ятірки фіналістів у номінації «Юридична фірма року у сфері нерухомості» згідно з дослідженням видання «Юридична практика».

Дмитро Александров визнаний міжнародним рейтинговим агентством Best Lawyers лідером практики «Земельне право та регулювання забудови» у 2019 році, а також рекомендований як один із найкращих юристів України у практиках «Будівництво» (у 2010-2019 рр.), «Земельне право та регулювання забудови» (у 2014-2019 рр.) і «Нерухомість» (у 2019 році).

Дмитро Александров увійшов до сотні найкращих юристів України, а також визнаний лідером практик «Аграрне та земельне право» і «Будівництво та нерухомість», Олександра Сидоренка визнано лідером практики «Захист бізнесу», а Олега Шевцова – практики «ІТ право» згідно з дослідженням видання «Юридична газета».

Дмитра Александрова визнано Адвокатом року у сфері аграрного та земельного права, Оксану Крижанівську – у сфері антимонопольного та конкурентного права, а Олега Шевцова – у сфері ІТ права.

ALEXANDROV&PARTNERS рекомендовані довідником The Legal 500 EMEA 2018 як одна з найкращих юридичних компаній України в сфері комерційного, корпоративного права та M&A. Команда ALEXANDROV&PARTNERS відзначена як така, що «володіє великим досвідом та знаннями».

Крім цього, у результаті дослідження було зазначено, що Дмитро Александров та Оксана Крижанівська, які очолюють практику, «завдяки досвіду у сфері міжнародного бізнес-структурування виступили радниками потужних представників агробізнесу з питань корпоративної реструктуризації та іноземних інвестицій».

У 2018 році міжнародний довідник IFLR 1000 визнав ALEXANDROV&PARTNERS однією з найкращих юридичних компаній України у сфері фінансів та корпоративного права.

У 2018 році ALEXANDROV&PARTNERS стали «Юридичною фірмою року в агросфері» згідно з рейтинговим дослідженням видання «Юридична практика».

У 2018 році ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до числа 50 найкращих юридичних компаній країни та були визнані найкращими у практиці «Аграрне та земельне право», а також увійшли у ТОП лідерів практик «Інвестиції» і «Будівництво та нерухомість» за результатами рейтингового дослідження вітчизняного ринку юридичних послуг «Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України», яке проводиться виданням «Юридична Газета».

ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до переліку 50 найкращих юридичних компаній України 2018 року та були визнані найкращими у практиках «Агросектор» та «Земельне право» згідно з рейтинговим дослідженням видання «Юридична практика».

ALEXANDROV&PARTNERS увійшли до ТОП-5 найкращих фірм у сфері агробізнесу, а Дмитра Александрова та Оксану Крижанівську відзначено як одних із найкращих юристів у вказаній сфері згідно з даними щорічного дослідження «Українські юридичні фірми 2018. Довідник для іноземних клієнтів».

У 2018 році ALEXANDROV&PARTNERS визнані одними з найкращих авторів платформи «ЛІГА: ЗАКОН» другий рік поспіль. «Юрист&Закон» – юридичне видання, яке входить до складу єдиної інформаційної платформи «ЛІГА: ЗАКОН для всіх» і публікує аналітичні статті з практичними рекомендаціями експертів.

Спеціалісти ALEXANDROV&PARTNERS визнані Адвокатами року у 6 практиках, включаючи аграрне та земельне право, у 2018 році.

Старший партнер компанії ALEXANDROV&PARTNERS Оксана Крижанівська була відзначена в рейтингу «Ukrainian Women in Law 2018» в номінації «Найуспішніші жінки-юристи в українському юридичному бізнесі»

Дмитро Александров увійшов до сотні найкращих юристів України, а також визнаний одним із провідних фахівців країни у сферах аграрного, земельного права, будівництва та нерухомості згідно з дослідженням видання «Юридична газета».

Оксана Крижанівська увійшла до сотні найкращих юристів України, а також визнана одним із провідних фахівців країни у сфері інвестицій згідно з дослідженням видання «Юридична газета».

ALEXANDROV&PARTNERS рекомендовані довідником The Legal 500 EMEA 2017 як одна з найкращих юридичних компаній України у сфері корпоративного права та M&A, а Дмитро Александров визнаний одним із найкращих юристів України у цих сферах. Також команда спеціалістів ALEXANDROV&PARTNERS відзначена як така, що «надає послуги найвищої якості».

У 2017 році міжнародний довідник IFLR 1000 визнав ALEXANDROV&PARTNERS однією з найкращих юридичних компаній України у сфері фінансів та корпоративного права.

Оксана Крижанівська, партнер ALEXANDROV&PARTNERS, увійшла до п’ятірки кращих юристів України з міжнародного структурування бізнесу згідно з рейтинговим дослідженням видання «Юридична практика» у 2017 році.

У 2016 році ALEXANDROV&PARTNERS стали  «Юридичною фірмою року в агросфері» згідно з рейтинговим дослідженням видання «Юридична практика», а також увійшли до  п’ятірки фіналістів у двох номінаціях – «Юридична фірма – прорив року» та «Юридична фірма в галузі земельного права».