Філософія - ALEXANDROV&PARTNERS

Філософія

ФІЛОСОФІЯ ALEXANDROV&PARTNERS

МІСІЯ:

Рівень Ціль
Я: Допомагаємо людям бути щасливими в їх житті та роботі.

 

Компанія:

(усі співробітники)

Забезпечуємо:

  • реалізацію потенціалу кожного співробітника;
  • отримання ним задоволення від того, чим він займається.

Допомагаємо знайти своє призначення.

 

Клієнти:

(і бізнес, який ми обслуговуємо в цілому)

Надаємо юридичні послуги високого рівня за розумною ціною (доступна розкіш).

Гармонізуємо бізнес клієнта і робимо його успішним.

Підвищуємо усвідомленість бізнесу клієнтів.

Фокусуємо бізнес на справжню причину завдання (проблеми) і допомагаємо визначити найбільш екологічний спосіб її вирішення.

 

Світ: Поширюємо в світ доступні нам позитивні і важливі знання, допомагаючи людям, які стикаються з цими знаннями.

 

Земля: Впроваджуємо і популяризуємо принцип дбайливого ставлення до Землі і її ресурсів, збереження чистоти Землі (в тому числі в бізнесі).

 

Всесвіт: Діємо з точки зору позитивних вібрацій і позитивного мислення, що також підвищує і вібрації Всесвіту.

 

ДЕВІЗ: Усі завдання вирішуються, ідеї реалізуються, ризики долаються!

ПРИНЦИПИ:

1.Надання послуг клієнтам на найвищому рівні.

Ми робимо все можливе й навіть більше, щоб наші клієнти отримували сервіс найвищого рівня, і цінуємо очікувані стосунки з кожним клієнтом. Ми пишаємося тим, що в ALEXANDROV&PARTNERS вибудувана ефективна система надання послуги, створення емоційного комфорту клієнта і чітко розроблена процедура супроводу кожного проекту.

2. Неодмінне досягнення найкращого результату.

ALEXANDROV&PARTNERS завжди досягають найкращого результату для успіху бізнесу кожного клієнта. Навіть якщо вирішення ситуації здається неможливим, ми неодмінно знайдемо вихід. Уже понад 15 років ми знаходимо креативні рішення, застосовуємо інновації у своїй роботі та в результаті, створюємо нову судову практику й позитивні прецеденти. Ми зробимо більше, але результат буде досягнуто.

3. Щире захоплення своєю справою й позитивне мислення.

Ми щиро захоплені кожною дією, яку робимо, – від написання простого електронного листа до супроводу макропроекту. Кожен співробітник ALEXANDROV&PARTNERS – людина, що позитивно мислить, а це є запорукою досягнення найкращих результатів для наших клієнтів, оскільки ми віримо, що саме позитивне мислення є каталізатором будь-якого бізнес-процесу й базою для створення талановитих рішень.

4. Безперервний розвиток особистих та професійних якостей.

В ALEXANDROV&PARTNERS об’єднані не тільки фахівці найвищого рівня, а й особистості з високими моральними якостями. Але ми хочемо більшого для наших клієнтів, тому постійно займаємося розвитком кожного члена нашої команди.

5. Ставлення до часу як до найвищої цінності.

Ми цінуємо час наших клієнтів і співробітників, тому концентруємося на досягненні результату найбільш ефективними способами.

6. Повага як фундамент усіх відносин.

Усі відносини в ALEXANDROV&PARTNERS  побудовані на безумовній повазі до кожної особистості і кожного явища. Процес нашого вдосконалення безперервний, але він може бути успішним лише за  наявності скромності та поваги до всього навколишнього світу. Ми будуємо щасливу команду з високим моральним потенціалом.

7. Чесність і відкритість.

ALEXANDROV&PARTNERS – компанія динамічна та відкрита для нових контактів, пропозицій, рішень. Водночас ми завжди чесні з нашими клієнтами та співробітниками, оскільки успіх будь-якої справи залежить від надійності закладеного фундаменту, а в бізнесі фундаментом проекту є чесна оцінка ризиків і перспектив.