Команда Alexandrov&Partners

Шевцов Олег Борисович


Керуючий партнер. Адвокат

Практики

IT&IP ПРАВО. КРИПТОВАЛЮТИ.

Олег Шевцов взяв участь у ряді проектів ALEXANDROV & PARTNERS, під час яких:

 • В рамках реалізації проекту Клієнту було надано технічну допомогу під час купівлі криптовалюти і надано повний пакет документів, який зміг забезпечити дієвий механізм, що дозволяє уникнути ризику шахрайства. Також був розроблений договір з професійними трейдерами на управління криптовалютним портфелем.

 • На запит великого забудовника проведено аналіз законодавства з метою встановлення обсягу регулювання операцій з криптовалютою і надані рекомендації щодо організації бізнес-проекту з елементом розрахунків крипотовалютою за квартири і житлові приміщення. В рамках консультації були визначені варіанти оподаткування таких операцій і вказані аспекти постанови криптоактивів на баланс компанії.

 • На запит Клієнта проведено аналіз законодавства та надано рекомендації щодо організації майнінгового бізнесу в Україні на суму, що перевищує 2 млн. доларів. З урахуванням діючих законодавчих норм і позиції силових структур клієнту надані чіткі рекомендації стосовно можливості легального ведення бізнесу зі створення майнінгових ферм.

 • Здійснено юридичний супровід проектного фінансування аграрного сектору України на суму понад 50 млн доларів США. У межах реалізації проекту було здійснено консультування з усіх податкових аспектів ряду трансакцій, розроблено структуру проекту та супроводжено реєстрацію кредитного договору Національним банком України.

 • Для іноземного інвестора розроблено пакет договорів, що є альтернативою договору купівлі-продажу сільськогосподарських земель під час дії мораторію на продаж таких земель в Україні, – договір емфітевзису та супровідні документи.

 • У судовому порядку захищені інтереси одного з найбільших державних банків України ПАТ «АБ «Укргазбанк» у спорі про стягнення кредитної заборгованості, а також отримано рішення суду на користь клієнта на загальну суму понад 100 млн грн.

 • Здійснено супровід виходу на ринок Європейського Союзу ТОВ «БіБаззз» – українського експортера меду, а також розроблено юридичну та документальну базу господарської діяльності підприємства. Під час організації бізнесу клієнта були сформовані рекомендації щодо найбільш прибуткових напрямків для експорту меду, надана підтримка в налагодженні бізнес-контактів з іноземними партнерами, а також розроблений алгоритм дій, що спрямовані на підвищення впізнаваності бренду.

 • Здійснено реєстрацію торгової марки «ВДНГ» для Національного комплексу «ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ».

Нагороди та відзнаки

 • У 2021 році увійшов до числа фіналістів у номінації «Юрист року в IТ-сфері» згідно з дослідженням видання «Юридична практика».

 • У 2020 році увійшов до списку 100 найкращих юристів України за результатами дослідження «Вибір клієнта. Топ-100 найкращих юристів України» та був визнаний одним із найкращих юристів України у практиці «ІТ право/ТМТ».

 • Став переможцем конкурсу «Адвокат року 2020» у практиці «Медіа право/Право інтелектуальної власності» та увійшов до числа фіналістів у практиці «IТ право».

 • У 2019 році був визнаний одним із найкращих юристів України у практиці «ІТ право» за результатами дослідження «Вибір клієнта. Топ-100 найкращих юристів України».

 • У 2019 та 2018 роках визнаний Адвокатом року у сфері ІТ права за результатами двоетапного конкурсу Асоціації адвокатів України.

Висловлюємо подяку Олегу Шевцову за вирішення низки важливих питань під час супроводу наших проектів.

ПАТ «Луцьк Фудс»
ТМ «Руна»