Команда Alexandrov&Partners

Сидоренко Олександр Олександрович


Партнер. Адвокат

Практики

ЗАХИСТ БІЗНЕСУ. КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО.

Олександр Сидоренко взяв участь у низці проектів ALEXANDROV&PARTNERS, під час реалізації яких:

 • Захищені інтереси посадових осіб однієї з найбільших фінансових груп України від неправомірних дій органів досудового розслідування. Грошові кошти у розмірі 130 000 доларів та майно, які були безпідставно вилучені у рамках кримінального провадження, було повернуто клієнтам у повному обсязі.

 • Захищено інтереси посадових осіб агропідприємства «Трайгон Фармінг Харків» у рамках кримінального провадження за фактом самовільного зайняття та використання земельної ділянки площею 75 га на території низки сільських рад Валківського району Харківської області. В результаті роботи фахівців ALEXANDROV&PARTNERS кримінальну справу було закрито.

 • Розроблено проект закону «Про букмекерську діяльність» і систему оподаткування букмекерської діяльності.

 • Захищено інтереси кооперативу індивідуальних забудовників у спорі з прокуратурою Київської області, у результаті чого понад 26 га землі залишилися в користуванні членів кооперативу.

 • Розроблено систему протидії шахрайству та корупції для кількох аграрних підприємств Київської області. Під час реалізації цього проекту фахівці Компанії здійснили аудит аграрних підприємств щодо ефективності наявної системи протидії шахрайству та розробили понад 60 регламентно-документарних рішень щодо управління ризиками шахрайства.

 • Розроблено стратегію про заборону промислового рибальства у внутрішніх водоймах України. Під час роботи над проектом було підготовлено необхідні законодавчі зміни та адміністративний позов про визнання протиправним наказу «Про затвердження Інструкції про порядок спеціального використання риби та інших водних живих ресурсів».

 • Забезпечено консультування українського агропідприємства з іноземними інвестиціями, стосовно якого органами досудового розслідування були безпідставно зареєстровані кримінальні провадження. Було розроблено алгоритм дій, який забезпечив досудове врегулювання спору, закриття кримінальних проваджень та відновлення ділової репутації клієнта.

 • Успішно проведено Due Diligence низки аграрних підприємств Вінницької області як потенційних об’єктів інвестицій у рамках супроводу діяльності європейського інвестора, який також передбачав аналіз податкових та фінансових ризиків, судових спорів, наявності прав на земельні ділянки, їх місце розташування та ін. У результаті проведеного аудиту кошти клієнта у розмірі 150 тис. дол. США було збережено.

Нагороди та відзнаки

 • Рекомендований міжнародним рейтинговим агентством Best Lawyers у практиці «Кримінальне право» (у виданнях 2020, 2021 та 2022 років).

 • У 2019 році був визнаний одним із кращих юристів України у практиці «Захист бізнесу» за результатами дослідження «Вибір клієнта. Топ-100 найкращих юристів України».

 • У 2018 році став Адвокатом року у сфері антирейдерська практика за результатами двоетапного конкурсу Асоціації адвокатів України.

Висловлюємо подяку Олександру Сидоренко за експертний підхід під час супроводу комплексу питань законотворчої діяльності.

Всеукраїнський союз розвитку букмекерства