Команда Alexandrov&Partners

Ткачук Олександр Володимирович


Партнер. Адвокат

Практики

IT&IP ПРАВО. КРИПТОВАЛЮТИ. ВРЕГУЛЮВАННЯ ПРОБЛЕМНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ.

Олександр Ткачук взяв участь у низці проектів ALEXANDROV & PARTNERS, під час яких:

  • В рамках реалізації проекту Клієнту було надано технічну допомогу під час купівлі криптовалюти і надано повний пакет документів, який зміг забезпечити дієвий механізм, що дозволяє уникнути ризику шахрайства. Також був розроблений договір з професійними трейдерами на управління криптовалютним портфелем.

  • На запит великого забудовника проведено аналіз законодавства з метою встановлення обсягу регулювання операцій з криптовалютою і надані рекомендації щодо організації бізнес-проекту з елементом розрахунків крипотовалютою за квартири і житлові приміщення. В рамках консультації були визначені варіанти оподаткування таких операцій і вказані аспекти постанови криптоактивів на баланс компанії.

  • На запит Клієнта проведено аналіз законодавства та надано рекомендації щодо організації майнінгового бізнесу в Україні на суму, що перевищує 2 млн. доларів. З урахуванням діючих законодавчих норм і позиції силових структур клієнту надані чіткі рекомендації стосовно можливості легального ведення бізнесу зі створення майнінгових ферм.

  • Захищені інтереси АБ «Укргазбанк» в спорі з одеським забудовником ЖК «Гагарін Плаза» щодо прав клієнта на нерухомість у житловому комплексі, права на яку були отримані в якості предмета застави.

  • Представлені інтереси клієнта в процесі структурування угоди з продажу FOZZY GROUP цінної земельної ділянки комерційного призначення в Київській області.

  • Забезпечено консультування великого сільгоспвиробника з питання реалізації проекту розширення виробничих потужностей шляхом придбання виробничої бази фермерського господарства, яка перебувала в іпотеці одного з українських банків.

  • Розроблена правова стратегія протидії рейдерському захопленню підприємства та його активів. Особливістю зазначеної справи було проведення контрагентом клієнта швидкого захоплення активів підприємства з використанням іноземних елементів, подальшою ліквідацією такого підприємства та спробою ліквідації підконтрольних йому юридичних осіб.

  • Здійснено консультування клієнта, який займає провідні позиції в сфері надання фінансових послуг, з питання звернення стягнення на нерухоме майно, що передано йому в іпотеку в якості забезпечення виконання позичальником своїх зобов’язань.

Нагороди та відзнаки

  • Рекомендований міжнародним рейтинговим агентством Best Lawyers у практиці «Землекористування та регулювання забудови» (у виданні 2022 року).

  • Увійшов до числа фіналістів конкурсу «Адвокат року 2020» у практиці «Нерухомість та будівництво».

Висловлюю подяку Олександру Ткачуку за високу якість роботи й рекомендую юридичну компанію ALEXANDROV&PARTNERS в якості юридичного консультанта найвищого рівня.

Костянтин Баскін
Власник видання LANDLORD